Інформація про доставку та оплату

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

  • Самовивіз із офісу
  • Кур’єром по Києву
  • Новою Поштою по Україні


Самовивіз

Ви можете забрати товар самостійно у нашому офісі, який знаходиться за адресою – м. Київ, вул. Володимирська 71 (окремий вхід з двору). 

Якщо Ви хочете забрати товар самовивозом – оформіть замовлення на сайті або по телефону. Це пов’язано з тим, що товару може не бути в офісі та його потрібно буде переміщувати зі складу постачальника.


Доставка кур’єром по Києву

Для отримання доставки в день замовлення – потрібно зробити його до 11:30 (може змінюватись, в залежності від завантаженості).

Вартість доставки – 1 грн (для замовлень від 1000 грн.)

При отриманні замовлення  - перевіряйте його товарний вигляд (наявність подряпин, цілісність комплектації і т.д.)

Просимо не затримувати нашого кур’єра більш ніж на 15 хвилин, так як його чекають інші клієнти.


Доставка Новою Поштою

Відправка товару в день замовлення відбувається при умові, що замовлення зроблене до 16:00 в будні та до 14:00 у суботу.

Відправка з післяплатою можлива для товарів вартістю до 10 000 гривень. Товари, які коштують більше – відправляються після 5% передплати.

Вартість доставки розраховується по стандартним тарифам перевізника і складається з доставки товару та комісії за пересилання коштів. Ознайомитись з тарифами можна на сайті - https://novaposhta.ua/delivery 

При отриманні замовлення  - перевіряйте його товарний вигляд (наявність подряпин, цілісність комплектації і т.д.)


Оплата товару

Оплата товару здійснюється готівкою, в національній валюті.


Купівля товару в кредит або розстрочку

Вартість товару збільшується на 2%, при оформленні кредиту, це додаткова комісія банку.

Для купівлі товару в кредит або розстрочку Вам потрібно скористатись відповідною кнопкою в карточці товару «Купити в кредит». Дану послугу надає банка або кредитна установа, а не магазин. Відповідно умови, які представлені на сайті, носять інформаційний характер і можуть змінюватись. Після заповнення анкети на сайті – з Вами зв'яжеться представник банку і детально розповість про умови кредитування. Заповнивши анкету на сайті Ви даєте згоду на обробку Ваших даних.